Inwestor

Spółka  Bunscha Park sp. z o.o. została powołana do zrealizowania Przedsięwzięcia Deweloperskiego, polegającego na wybudowaniu nowoczesnego kompleksu budynków mieszkalnych wielorodzinnych w rejonie ul. Karola Bunscha w Krakowie.

Głównym udziałowcem spółki Bunscha Park sp. z o.o.  jest spółka WB FINANCE s.r.o.

Działalność spółki WB FINANCE s.r.o. skoncentrowana jest na trzech płaszczyznach biznesowych:

  1. inwestycje na rynkach kapitałowych,
  2. finansowanie inwestycji deweloperskich,
  3. realizowanie własnych projektów deweloperskich za pośrednictwem dedykowanych spółek celowych.

Równolegle z projektem osiedla mieszkaniowego ,,Bunscha Park’’ spółka WB FINANCE s.r.o. za pośrednictwem spółek celowych realizuje obecnie  w Polsce  między innymi:

  • budynek biurowy w Balicach, w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego;
  • butikowy hotel w Krakowie w centrum miasta przy ul. Filipa;
  • konferencyjny hotel w Warszawie przy ul. Świerszcza;

 

Hotel butikowy przy ul. Św. Filipa w Krakowie

Hotel konferencyjny przy ul. Świerszcza w Warszawie

Bezpośrednia współpraca z największymi na świecie instytucjami finansowymi czyni spółkę  WB FINANCE s.r.o. rzetelnym i godnym zaufania partnerem.

Satysfakcja Klientów jest dla spółki WB FINANCE s.r.o. największym priorytetem. Temu właśnie podporządkowuje wszystkie swoje działania i standardy obsługi. 

Partnerem strategicznym spółki WB FINANCE s.r.o. przy realizacji projektów nieruchomościowych w Polsce jest doświadczony w branży inwestycyjnej zespół specjalistów tworzący spółkę US Property sp. z. o.o  (http://usproperty.pl).

W procesach budowlanych spółka wykorzystuje innowacyjne rozwiązania techniczne oraz  materiały budowlane najwyższej jakości. Projekty tworzone są z myślą o najlepszej funkcjonalności obiektów oraz komforcie ich przyszłych mieszkańców. 

Oferowane przez spółke inwestycje oparte o starannie dobrane lokalizacje, uszyty na miarę projekt, a także wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązania funkcjonalno-techniczne są gwarancją dla Klientów i Partnerów spółki WB FINANCE  najlepszej lokaty w Przyszłość.

 

Budynek biurowy w Balicach

535 730 415